טבעות אירוסין – טיפים לבחירה נכונה

טיפים שיעזרו לך בבואך לרכוש טבעת או טבעות אירוסין

אם דברים יעשו נכון, ותהיה לך ברכה מאת השם, כנראה שתרכוש רק פעם בחייך טבעת אירוסין. אבל טבעת אירוסין זו השקעה מאוד גדולה. איך תדע שהטבעת שבחרת היא הטבעת שכלתך תאהב? תעקבו אחר הטיפים שליקטנו עבורכם.

החלט על התקציב אותו אתה רוצה להשקיע בטבעת – כשגבר רוכש טבעת נישואין, לעיתים הוא חושב כי גודל החשיבות תלוי בסכום ההשקעה על טבעת האירוסין. עדיף קודם להחליט כמה ברצוננו להוציא לפני שנכנס לחנות. כלתך לא בהכרח תאהב טבעת יקרה יותר. זה לא מדע מדויק.

קח לתשומת לבך- אתם הולכים לעשות בחירות רבות לפני שתרכשו טבעת אירוסין – זהב לבן או צהוב? מודרני או שמרני? נוצץ או כהה? הרבה יותר קל לעשות שיעורי בית לפני. בחן את אוסף התכשיטים שכלתך עונדת ביום יום. אם התכשיטים מעוצבים בקווי כסף למשל או שהם מעוטרים במעט חתיכות זהב, אז לך בכיוון הזה.

בחר אבן- על אף שרוב הטבעות היום מגיעות עם יהלום בתוכן, יתכן ותרצה לבחור יהלום מסוג אחר, אשר יתאים יותר לטבעת המבוקשת. יעזור לך אם תדע את צורת היהלום שכלתך רוצה- עגול, מרובע, משושה, עבה ועוד. שינוי בצורת היהלום וגודלו יכול לשנות את הטבעת מקצה לקצה.

בבואך לרכוש טבעות אירוסין תביא חבר- עדיף לא ללכת לחנות תכשיטים לבד. אם תוכל להביא את כלתך  או את אמא שלה זה יכול להיות נהדר. אבל אינך יכול, אז אולי עדיף שתביא חבר שלך, לא סתם חבר אלא חבר עם טעם אישי  או אחד שכבר התחתן ועבר אותו אותו תהליך בדיוק.

היום השיטה מקובלת ויותר ויותר. זוגות עושים זאת ובוחרים את טבעת הנישואין יחדיו. טיפ זה לא מומלץ לכל זוג, ישנן כלות שיראו בזה זלזול.
המלצות על חנויות- ראשית, השג כמה שיותר המלצות מחברים, שכנים והכי חשוב ממשפחתך. הצעתי בנושא זה היא להימנע מהצעות של סוחרים ואנשי אינטרס או מאופנות מזדמנות ולדבוק בהצעו וברעיונות של הוריך בנושא זה. חשוב להקפיד ולבדוק שחנות התכשיטים ממנה אתה רוכש את טבעת הנישואין שלך מוכרת.

השארת תגובה